W lutym w żłobku nie brakowało atrakcji! Dzieci świętowały tradycyjny Tłusty Czwartek. Następnie przyszedł dzień pizzy, który był prawdziwą ucztą dla maluchów, którzy z apetytem zajadali kolorowe kawałki. Walentynki również były okazją do świętowania, gdyż dzieci wymieniały się serdecznymi gestami i tworzyły urocze prace.

W czasie czytania bajek, ulubioną historią było spotkanie z Kici Koci, która przygody sprawiała dzieciom jeszcze bardziej interesującymi. Nie mogło zabraknąć też kreatywnych zabaw - kosmiczne gniotki zawsze wywoływały wiele radości i śmiechu.

Niezwykle ekscytującym wydarzeniem był Dzień Dinozaura, w którym dzieci brały udział w różnorodnych zajęciach sensorycznych i plastycznych, poznając świat prehistorycznych gadów. Wykonanie klamerkowego grzbietu dinozaura było prawdziwym wyzwaniem, które dzieci z wielkim zaangażowaniem podjęły.

Na zakończenie miesiąca, maluchy celebrowały Dzień Tosta, ciesząc się z przygotowywania i jedzenia chrupiących kawałków chleba z ulubionymi dodatkami. Cały luty w żłobku był pełen radości, nauki i kreatywności dla małych odkrywców!

 

 

Przewiń do góry